IT Support Specialist

Job Details

Date posted:
28 grudzień 2023
Department:
IT
Location:
Polska
Main office:
Warszawa
Job type:

Description

Jesteśmy nowoczesną kancelarią prawną, która łączy wiedzę prawniczą, znajomość rynku lokalnego i wieloletnie międzynarodowe doświadczenie ze zrozumieniem potrzeb i celów biznesowych naszych klientów. Ściśle współpracujemy z naszymi zagranicznymi partnerami, aby zapewnić klientom najwyższy poziom wsparcia, niezależnie od jurysdykcji. Poszukujemy osób, które kierują się naszymi wartościami, takimi jak zaufanie, współpraca, kreatywność oraz zaangażowanie.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

TWOJE ZADANIA:

  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów IT
  • Utrzymanie, kontrola, konserwacja (aktualizacja), konfigurowanie i naprawa elementów infrastruktury IT użytkowników - komputery, oprogramowanie, urządzenia sieciowe, telefony
  • Podstawowa konfiguracja sieci na potrzeby pracy użytkownika
  • Indywidualne szkolenie użytkowników ze stosowania rozwiązań IT wdrożonych w organizacji
  • Przyjmowanie i obsługa zgłoszeń Helpdesk
  • Dokumentowanie zasobów IT
  • Ścisła współpraca z zespołem IT w Wielkiej Brytanii

NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenie w zakresie wsparcia technicznego zdobyte w środowisku Microsoft z wysokim poziomem rozwiązywania problemów, w tym Windows 10, Active Directory, pakiet Microsoft Office (w tym Office 365) i Microsoft Exchange
  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej oraz zarządzania czasem
  • Dostępność do pracy stacjonarnej w pełnym wymiarze godzin
  • Zdolność do analitycznego i logicznego myślenia oraz jasnego formułowania myśli
  • Zaangażowanie w powierzone zadania, kreatywność oraz chęć nauki i zdobywania nowych doświadczeń
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją serwerów
  • Dokładność, staranność, odpowiedzialność i responsywność
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze aplikacji prawnych

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Zajęcia online z języka angielskiego (legal/tax English) oraz języka niemieckiego
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i kartę PETHELP
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie sportowej, imprezach integracyjnych
  • Pracę w nowym i nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy
Wyślij swoją aplikację

Wypełnij formularz i wyślij swoje CV przez eRecruiter